O firmie

MGH Małopolska Grupa Handlowa sp. z o.o. powstała w 2000 roku z siedzibą w Krakowie. Sposobem prowadzenia przez nas działalności biznesowej jest spełnianie potrzeb naszych klientów oraz wychodzenie naprzeciw ich oczekiwaniom.

Nasza firma zapewnia w swojej ofercie kompleksową obsługę klientów przemysłowych, detalicznych oraz instytucjonalnych w zakresie środków smarnych, płynów eksploatacyjnych, akcesoriów, chemii i kosmetyków samochodowych.

Jesteśmy AUTORYZOWANYM DYSTRYBUTOREM produktów marki PLATINUM i ORLEN OIL,  największego krajowego producenta środków smarnych firmy Orlen Oil, należącej do Grupy PKN ORLEN.

Nasza oferta handlowa opracowana jest zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Zawiera szeroki asortyment produktów z kategorii olejów dla motoryzacji PLATINUM Max Expert,  PLATINUM Classic, PLATINUM UltorPLATINUM Gear, olejów dla rolnictwa PLATINUM Agro oraz produktów przemysłowych marki ORLEN OIL.

MGH Małopolska Grupa Handlowa Sp. z o.o. prowadzi działalność handlową poprzez Biura Obsługi Klienta zlokalizowane w Krakowie, Poznaniu i Rzeszowie. Dają nam one możliwość częstego  kontaktu z naszymi klientami, szybkiego reagowania na ich potrzeby oraz realizowania składanych zamówień.

Dla uatrakcyjnienia naszej oferty, ale przed wszystkim dla umożliwienia naszym klientom zakupu oleju w trybie zawieszonego podatku akcyzowego (dla uprawnionych podmiotów), nasza spółka prowadzi własny skład podatkowy.

Współpraca z nami to gwarancja dostępu do produktów niezbędnych dla zachowania ciągłości sprzedaży w punktach detalicznych, jak również  procesu produkcji w zakładach przemysłowych, fachowej obsługi oraz doradztwa technicznego.

Naszym celem strategicznym jest sukcesywne zwiększanie udziału Spółki w rynku sprzedaży środków smarnych, poprzez ciągłe poszerzanie oferty handlowej, w oparciu o badania rynku i poziomu satysfakcji klientów oraz wymagania dotyczące ochrony środowiska. Oferowane przez nas produkty dostarczamy w sposób spełniający wymagania  i oczekiwania klientów.