O firmie

Małopolska Grupa Handlowa Sp. z o.o.

 

Autoryzowany dystrybutor produktow orlen oil

MGH Małopolska Grupa Handlowa Sp. z o.o. powstała w 2000 roku z siedzibą w Krakowie, jest prężnie działającą  firmą na rynku południowo – wschodniej Polski w zakresie środków smarnych.

Nasza firma zapewnia w swojej ofercie kompleksową obsługę klientów przemysłowych, instytucjonalnych oraz detalicznych w zakresie środków smarnych, płynów eksploatacyjnych, akcesoriów, chemii i kosmetyków samochodowych.

Jesteśmy AUTORYZOWANYM DYSTRYBUTOREM produktów marki PLATINUM i ORLEN OIL największego  krajowego producenta środków smarnych firmy ORLEN OIL, należącej do Grupy PKN ORLEN.

Nasza oferta handlowa opracowana jest zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów, zawiera szeroki asortyment produktów dla motoryzacji jak również przemysłu: oleje dla motoryzacji, PLATINUM MaxExpert, Classic, Ultor  oraz przemysłu marki ORLEN OIL.

MGH Małopolska Grupa Handlowa Sp. z o.o. prowadzi działalność handlową na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego  świętokrzyskiego, śląskiego, łódzkiego i mazowieckiego. Biura Handlowe zlokalizowane w Krakowie, Rzeszowie oraz Poznaniu – dają nam możliwość częstego  kontaktu  z naszymi klientami, szybkiego reagowania na ich potrzeby oraz realizowania składanych zamówień.

Dla uatrakcyjnienia naszej oferty, ale przede wszystkim dla umożliwienia naszym Klientom zakupu oleju w trybie zawieszonego podatku akcyzowego (dla uprawnionych podmiotów), spółka prowadzi własny skład podatkowy.

Współpraca  z nami to gwarancja:

dostępu do produktów niezbędnych dla zachowania ciągłości sprzedaży w punktach detalicznych jak również  procesu produkcji w zakładach przemysłowych,

– fachowej obsługi i doradztwa technicznego,

– atrakcyjnego poziomu cen.

Naszym celem strategicznym jest sukcesywne zwiększanie udziału Spółki w rynku sprzedaży środków smarnych poprzez ciągłe poszerzanie oferty handlowej w oparciu o badania rynku i poziomu satysfakcji klientów oraz wymagania  dotyczące ochrony środowiska.  Oferowane przez nas wyroby dostarczamy w sposób spełniający wymagania  i oczekiwania Klientów oraz w stopniu wyższym niż firmy konkurencyjne.

 

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO WSPÓŁPRACY